• Posted
  • Pročitano 4136 puta

Mjesni odbori

Na području Grada osnovani su mjesni odbori kao oblik neposrednog sudjelovanja građana u odlučivanju o lokalnim poslovima od neposrednog i svakodnevnog utjecaja na život i rad građana.

 

Mjesni odbor brine se o poslovima koji su od svakodnevne važnosti za potrebe građana kao što je:

  • uređenje mjesta, izgradnja i održavanje manjih parkova, nasada, dječjih igrališta, groblja, rekreacijskih i športskih igrališta,
  • izgradnja i održavanje objekata koji služe za svakodnevne potrebe građana,
  • čišćenje javnih površina, odvoz smeća, odvodnja atmosferskih voda, zaštita okoliša i sl.

 

Na području Grada mjesni odbori su:

  1. Mjesni odbor Ploče,
  2. Mjesni odbor Stablina,
  3. Mjesni odbor Rogotin,
  4. Mjesni odbor Šarić Struga,
  5. Mjesni odbor Banja,
  6. Mjesni odbor Komin,
  7. Mjesni odbor Baćina,
  8. Mjesni odbor Peračko Blato,
  9. Mjesni odbor Staševica,
  10. Mjesni odbor Crpala-Spilice-Gnječi,
  11. Mjesni odbor Plina Jezero.

PREDJEDNICI I ČLANOVI VIJEĆA MJESNIH ODBORA NA PODRUČJU GRADA PLOČA U MANDATNOM RAZDOBLJU 2014. – 2018.

MO PLOČE

  1. Zoran Bule - predsjednik
  2. Ivica Marinović
  3. Sead Suljić
  4. Darjan Barbir
  5. Ivan Jerković
  6. Mario Šetka
  7. Danijela Nikolac

MO STABLINA

  1. Matko Zmijarević -predsjednik
  2. Tomislav Žderić
  3. Ante Štrbić
  4. Nikša Žderić
  5. Marin Žderić

 

MO ROGOTIN

  1. Ante Šunjić-Ban - predsjednik
  2. Miško Markota
  3. Ante Žderić
  4. Jurica Marić
  5. Vojko Bošković

 

MO ŠARIĆ STRUGA

  1. Tihomir Nikolac - predsjednik
  2. Ante Nikolac
  3. Ivan Nikolac
  4. Nikica Nikolac
  5. Krešimir Nikolac

MO BANJA

  1. Jurica Zmijarević - predsjednik
  2. Slaven Ivanković
  3. Tomislav Batinović
  4. Tonći Karamatić
  5. Mate Maleta

MO KOMIN

  1. Jurica Kraljević - predsjednik
  2. Stjepan Vlahović
  3. Nikola Medak
  4. Anđelko Oršulić
  5. Marijan Burić

MO BAĆINA

  1. Duško Grgurinović - predsjednik
  2. Anatol Tomašević
  3. Meira Giljević
  4. Nikica Družijanić
  5. Nediljko Katić

MO PERAČKO BLATO

  1. Aleksandar Ostojić - predsjednik
  2. Nikola Gašpar
  3. Mate Ostojić
  4. Siniša Juran
  5. Toni Ostojić

MO STAŠEVICA

  1. Ivan Kušurin - predsjednik
  2. Srećko Marević
  3. Stipe Barbir
  4. Jakov Marević
  5. Ivan Marević

MO CRPALA-SPILICE-GNJEČI

  1. Teo Dropulić - predsjednik
  2. Ivica Rončević
  3. Đoni Dropulić
  4. Nedjeljko Šunjić
  5. Ante Šunjić

MO PLINA JEZERO

  1. Željko Kujundžić - predsjednik
  2. Darko Erak
  3. Pero Radaljac
  4. Andrija Manenica
  5. Velimir Štrbić

 

(1 Glasaj)